Основні вкладки

Адресний перелік об'єктів для виконання робіт з капітального ремонту

Адресний перелік об'єктів для виконання робіт з капітального ремонту в межах бюджетних призначень на 2019 рік, затверджений розпорядженням від 22.03.2019 р. № 507 "Про капітальний ремонт об'єктів, що фінансується в 2019 році за рахунок бюджетних коштів по Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)"

Українська
Перегляд даних неможливий (default exception)
Оцінка: 
Середнє: 1 (1 голос)

Додаткова інформація

ПолеЗначення
тип данихapplication/vnd.ms-excel
Розмір файлу77.5 КБ
Тип ресурсуВідвантаження файлів
Відмітка часу24.07.2019 - 17:31
Номер редакції ресурсу даних1
Оцінка

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).