Основні вкладки

Емблема Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Департамент освіти і науки забезпечує реалізації державної політики у сфері освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності, трансферу технологій та інтелектуальної власності у місті Києві та забезпечує розвиток системи освіти з метою формування гармонійно-розвиненої, соціально-активної, творчої особистості.

Перелік інформації, що оприлюднюється розпорядником у формі відкритих даних (згідно з постановою КМУ від 21.10.2015 № 835 зі змінами): Довідники, звіти інформація про структуру, реєстр наборів даних, фінансова звітність.

Інші формати доступу

Інформація на цій сторінці (метадані набору даних) також доступна в таких форматах

JSON RDF

через DKAN API

4

Поділитись через соціальні мережі

МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА «Освіта Києва. 2019 – 2023 роки»

Проект Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2019 – 2023 роки»

Дані та ресурси

Інформація про набір даних
Розпорядник інформації
Дата зміни
10.10.2018 - 17:11
Частота
Нерегулярно
Дата розміщення
10.10.2018 - 17:11
Ідентифікатор
0092bf28-e378-4f3f-9a2e-ff131168fe20
Мова
Українська
Контактна Особа
Смолін Антон Олександрович
Контактна електронна пошта
Рівень публічного доступу
Публічний
Оцінка
Середнє: 0.5 (2 голоси)

Зворотний зв’язок

CAPTCHA

Це питання для перевірки того, чи є ви людиною відвідувачем, і щоб запобігти автоматичним поданням спаму.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).