Основні вкладки

Інформація про систему обліку, види інформації, яка зберігається Департаментом житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА)

Таблиця містить інформацію про Департамент житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА), якому належить система обліку публічної інформації, структурний підрозділ, що відповідає за внесення інформації, програмне забезпечення, види інформації, яка зберігається Департаментом.

Українська
Перегляд даних неможливий (default exception)
Оцінка: 
Середнє: 1 (2 голоси)

Додаткова інформація

ПолеЗначення
тип данихapplication/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document
Розмір файлу21.41 КБ
Тип ресурсуВідвантаження файлів
Відмітка часу13.07.2020 - 09:15
Номер редакції ресурсу даних3
Оцінка

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).