Основні вкладки

Інформація про організаційну структуру Управління туризму та промоцій на 2020 рік

Ресурс містить інформацію про структурні підрозділи, посади та кількість штатних одиниць відповідно до організаційної структури Управління туризму та промоцій

Українська
Перегляд даних: Зауважте, що за замовчуванням попередній перегляд відображає лише 100 записів. Використовуйте перемикач сторінок, щоб переглянути більше записів або налаштувати поля початку та закінчення, щоб відобразити кількість записів, які ви хочете переглянути.
Оцінка: 
Голоси відсутні

Додаткова інформація

ПолеЗначення
тип данихapplication/vnd.openxmlformats-officedocument.spreadsheetml.sheet
Розмір файлу76.53 КБ
Тип ресурсуВідвантаження файлів
Відмітка часу30.06.2020 - 15:32
Номер редакції ресурсу даних1
Оцінка

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).