Основні вкладки

Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (ДЖКІ) - є структурним підрозділом виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), підпорядковується голові Київської міської державної адміністрації, підзвітним та підконтрольним Київській міській раді, а з питань виконання функцій державної виконавчої влади Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Міністерству енергетики та вугільної промисловості України.

Департамент є правонаступником реорганізованих відповідно до рішення Київської міської ради від 15.03.2012 номер 198/7535 “Про діяльність виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)” Головного управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головного управління енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Управління ритуальних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Основним завданням Департаменту є забезпечення на території міста Києва реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства (в частині - житлового господарства, водопровідно-каналізаційного господарства, паливно-енергетичного комплексу, санітарної очистки міста, протизсувних підземних робіт, комплексного розвитку системи комунального сервісу, галузі поховання), організації та здійснення заходів з його реформування визначення пріоритетних напрямків розвитку.

Перелік інформації, що оприлюднюється розпорядником у формі відкритих даних (згідно з постановою КМУ від 21.10.2015 № 835 зі змінами): довідник підприємства, інформація про організаційну структуру, звіти про діяльність, в т.ч. щодо задоволення запитів на інформацію, фінансова звітність, дані про розміщення громадських вбиралень.

Інші формати доступу

Інформація на цій сторінці (метадані набору даних) також доступна в таких форматах

JSON RDF

через DKAN API

3Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Поділитись через соціальні мережі

Інформація про нормативно-правові засади діяльності

Інформація про нормативно-правові засади діяльності Департаменту житлово-комунальної інфраструктури ВО КМР (КМДА)

Дані та ресурси

Інформація про набір даних
Розпорядник інформації
Підстава та призначення збору iнформаціі
Закон України "Про доступ до публічної інформації"
Дата зміни
08.11.2019 - 11:28
Частота
Нерегулярно
Дата розміщення
08.11.2019 - 11:28
Ідентифікатор
23811bbb-427b-4a25-9d18-a6447323e2bf
Мова
Українська
Контактна Особа
Крегул Оксана Юріївна
Контактна електронна пошта
Рівень публічного доступу
Публічний
Оцінка
Середнє: 1 (1 голос)

Зворотний зв’язок

CAPTCHA

Це питання для перевірки того, чи є ви людиною відвідувачем, і щоб запобігти автоматичним поданням спаму.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).