Проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

  • права власності;
  • речових прав, похідних від права власності;
  • права власності на об'єкт незавершеного будівництва;
  • заборони відчуження та арешту нерухомого майна, податкової застави, предметом якої є нерухоме майно, та інших обтяжень.

Формування та зберігання реєстраційних справ, а також здійснення інших повноважень суб'єкта державної реєстрації прав, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Координація діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій щодо надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, місця проживання/перебування фізичних осіб на території міста Києва.
Методологічне забезпечення ведення Реєстру територіальної громади міста Києва.

Перелік інформації, що оприлюднюється розпорядником у формі відкритих даних (згідно з постановою КМУ від 21.10.2015 № 835 зі змінами): Довідник підприємства, інформація про структуру, фінансова звітність, тощо.

Інші формати доступу

Інформація на цій сторінці (метадані набору даних) також доступна в таких форматах

JSON RDF

через DKAN API

1ст 10 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 № 2939-VI

Поділитись через соціальні мережі

Фінансова звітність Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Фінансова звітність Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дані та ресурси

Інформація про набір даних
Розпорядник інформації
Підстава та призначення збору iнформаціі
ст 10 1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 № 2939-VI
Дата зміни
14.07.2020 - 12:57
Частота
Нерегулярно
Дата розміщення
14.07.2020 - 12:57
Ідентифікатор
8d3d7af7-a30a-4f6f-b4f7-eda41307edbe
Мова
Українська
Контактна Особа
Чічікало Марина Іванівна
Контактна електронна пошта
Рівень публічного доступу
Публічний
Оцінка
Середнє: 1 (1 голос)

Зворотний зв’язок

CAPTCHA

Це питання для перевірки того, чи є ви людиною відвідувачем, і щоб запобігти автоматичним поданням спаму.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).